Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Komfortka plenerowa – wypożycz na swoje wydarzenie!

05.7.2022
Fot. UMP

Organizujesz imprezę plenerową, zapewnij dostępną komfortkę dla osób jej potrzebujących! Koniec z przewijaniem pieluch w krzakach, na trawnikach, w parkach czy w innych uwłaczających ludzkiej godności miejscach.

W Fundacji FANARI w Poznaniu można już wypożyczyć wyposażenie plenerowej komfortki. Urządzenie przekazała Poznaniowi Fundacja Integracja. To jedna z pięciu plenerowych komfortek przekazanych również do Krakowa, Warszawy, Gliwic i Gdyni. Działanie jest realizowane w ramach akcji „Przewijamy Polskę”, umożliwia zorganizowanie wygodnego, intymnego miejsca do wykonywania czynności pielęgnacyjno-higienicznych podczas plenerowych wydarzeń, eventów, festiwali, zawodów sportowych itp.

Fundacja doposażyła zestaw w wygodną sakwę oraz dodatkowy parawan z logo akcji, który został wykonany przez Seniorów z Dziennego Domu Opieki Medycznej w Poznaniu.

Skład zestawu: leżanka o wymiarach 200 cm x 60 cm x 45 cm, stoliczek z półkami na ręczniki papierowe i środki do dezynfekcji, krzesło, sakwa, kosz na odpady, dwa parawany.

Kontakt: tel. 518 302 015, e-mail: fanari@o2.pl.

Źródło: www.poznan.pl