Koncert dla seniorek i seniorów

Grafika artykułu: zdjęcie przedstawia orkiestrę symfoniczną Filharmonii Poznańskiej. Ujęcie zrobione jest od góry, z perspektywy osoby stojącej na balkonie. Członkowie orkiestry grają na instrumentach, ustawieni są pomiędzy siedzeniami dla publiczności.
Fot. Piotr Skórnicki, Filharmonia Poznańska

Prezydent Poznania zaprasza seniorki i seniorów mieszkających w stolicy Wielkopolski oraz posiadających Poznańską Złotą Kartę na koncert Filharmonii Poznańskiej „Viva Sibelius”. Od czwartku, 1 grudnia będzie można zarezerwować darmowe wejściówki.

Koncert odbędzie się 8 grudnia, o godz. 18.00 w Auli UAM przy ul. Wieniawskiego 1. Poza orkiestrą Filharmonii Poznańskiej wystąpią również: Ariel Zuckermann (flet, dyrygent) oraz Radosław Komolka (fagot). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale trzeba się wcześniej zapisać i odebrać wejściówkę.

Jak się zapisać?

Wejściówki przeznaczone są dla osób w wieku 60+, które mieszkają w Poznaniu i mają Kartę Seniora – Poznańską Złotą Kartę. Każda uprawniona osoba może zarezerwować maksymalnie dwa pojedyncze darmowe bilety.

Rezerwacja bezpłatnych wejściówek na koncert rozpoczyna się 1 grudnia o godz. 14.00. Każdy, kto chce je zdobyć, może zadzwonić pod numer Infolinii Poznań Kontakt: 61 646 33 44 (wewnętrzny 4). Trzeba przy tym podać numer Karty Seniora – Poznańskiej Złotej Karty (6 cyfr) oraz swoje imię i pierwszą literę nazwiska.

Tak zarezerwowane bilety będzie można odebrać w Centrum Inicjatyw Senioralnych (ul. Mielżyńskiego 24) w poniedziałek, 5 grudnia, w godz. 8.00-16.00. Aby odebrać wejściówkę, należy podać imię i pierwszą literę nazwiska oraz okazać Kartę Seniora, na którą dokonano rezerwacji. Trzeba będzie ją również mieć przy sobie, wchodząc na salę koncertową (minimum jedną na dwie osoby). Uwaga: bilety wydawane będą w losowej kolejności, nie będzie możliwości wyboru miejsc.

Seniorzy, którzy odbiorą wejściówki, a z ważnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału w koncercie, mogą przekazać bilety wyłącznie innym osobom w wieku 60+, posiadającym Kartę Seniora.

Źródło: poznan.pl