Koncert na Dzień Kobiet Orkiestry „Amadeus”: oferta dla grup senioralnych

Grafika artykułu: plakat informacyjny, w centrum na mlecznym tle czerwono-czarne napisy informujące o artystach i programie koncertu, na górze napis "Orkiestra Kameralna Polskiego Radia „Amadeus"" oraz zdjęcie muzyków.

Orkiestra Kameralna Polskiego Radia „Amadeus” zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 5 marca w Auli Uniwersyteckiej. Wydarzenie jest biletowane.

W pierwszą niedzielę marca Orkiestra Kameralna Polskiego Radia „Amadeus” zaprasza na niezwykłą muzyczną ucztę. Na scenie będzie można usłyszeć i zobaczyć dwóch wybitnych solistów. U boku Orkiestry, prowadzonej przez Annę Duczmal-Mróz, wystąpi znany i ceniony śpiewak operowy (bas-baryton), laureat wielu prestiżowych nagród na konkursach wokalnych — Jarosław Bręk z utworem „Cztery sonety miłosne na baryton i orkiestrę” Tadeusza Bairda. W drugiej części koncertu wystąpi znakomity pianista, Laureat Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina — Paweł Wakarecy, który wykona I kwintet fortepianowy Grażyny Bacewicz.

Koncert odbędzie się 5 marca o godz. 18.00 w Auli Uniwersyteckiej przy ul. Wieniawskiego 1.

Więcej informacji

Bilety dla grup senioralnych:

Dla grup senioralnych organizatorzy przewidzieli specjalną pulę biletów w cenie 10 zł od osoby. Rezerwacja biletów: (w godz. 9.00-15.00), Aleksandra Klińską, tel. 61 851 66 86/87, office@amadeus.pl, na hasło „Centrum Inicjatyw Senioralnych”. Rezerwując bilety, należy podać nazwę grupy oraz ilość biletów. Odbiór biletów możliwy będzie w Centrum Informacji Kulturalnej przy ul. Ratajczaka 44. W dniu koncertu kasa Auli UAM będzie wyjątkowo nieczynna. Rezerwacje grupowe przyjmowane będą do czwartku, 2 marca do godz. 15.00.

Bilety indywidualne:

W dniu koncertu kasa Auli UAM będzie wyjątkowo nieczynna. Bilety można nabyć:

  • stacjonarnie: Centrum Informacji Kulturalnej przy ul. Ratajczaka 44,
  • elektronicznie: poprzez stronę internetową bilety24.pl.

Ceny biletów: 60 zł, 50 zł, 40 zł (w zależności od miejsca).

Odbiór biletów w Centrum Informacji Kulturalnej w godz. 10.00-18.00 przy ul. Ratajczaka 44.

Szczegóły: