Koncert „Piosenka jest dobra na wszystko” w DK „Na Skarpie”

Grafika artykułu: plakat informacyjny, w centrum zdjęcie zespołu składającego się z trzech mężczyzn i kobiety, zespół znajduje się na scenie, jest w trakcie występu, poniżej, na zielonym tle napis: "Koncert Piosenka jest dobra na wszystko" oraz szczegółowe informacje o wydarzeniu.Dom Kultury „Na Skarpie” zaprasza wszystkich chętnych na jesienny koncert, który może pomóc w kuracji chandry. 28 października odbędzie się muzyczne wydarzenie pt. „Piosenka jest dobra na wszystko”. Koszt udziału w koncercie to 30 zł.

Leopold Twardowski wokalista, kompozytor i aranżer, zaprosi na scenę gości, z którymi wykona sprawdzone, dobre przeboje. Rytmy bluesa, swingu czy bossa-novy, a także jazzu i poezji śpiewanej to wymarzona recepta na udane sobotnie popołudnie.
Uczestnicy usłyszą między innymi utwory Andrzeja Zauchy, Czesława Niemena, Marka Grechuty, Wolnej Grupy Bukowina i Wojciecha Młynarskiego. Widzowie będą mogli także spodziewać się unikatowych improwizacji tworzonych na żywo.

Na scenie wystąpią:

  • Leopold Twardowski — wokal,
  • Piotr Kałużny — piano,
  • Bartosz Kucz — gitara basowa,
  • Maciej Burzyński — perkusja,
  • Piotr Banyś — puzon.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 28 października o godz. 18.00. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w biurze Domu Kultury „Na Skarpie” bezpośrednio przed koncertem lub wcześniej w godzinach pracy biura: poniedziałek-piątek w godz. 15.00- 20.00.

Szczegóły: