Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Koncert w stylu dawnych lat w Domu Kultury „Jagiellonka”

23.3.2023

Grafika artykułu: plakat informacyjny, w centrum czarnobiałe zdjęcie pary z lat 20. lub 30. ubiegłego wieku, mężczyzna w garniturze i krawacie w skośne paski, patrzy w lewą stronę, kobieta w białej sukni z bufiastymi rękawami, patrzy na mężczyznę, wtula się w niego, poniżej szczegółowe informacje o koncercie.

Dom Kultury „Jagiellonka” zaprasza na wyjątkowy koncert „Amanci II Rzeczpospolitej dla kobiet”. Podczas koncertu będzie można posłuchać aranżacji utworów m.in. Mieczysława Fogga czy Marka Grechuty. Wydarzenie jest biletowane.

Koncert „Amanci II Rzeczpospolitej dla kobiet” odbędzie się 25 marca o godz. 17.00 w Domu Kultury „Jagiellonka” na os. Jagiellońskim 120. Bilety w cenie 15 zł można nabyć w biurze DK „Jagiellonka” od poniedziałku do piątku w godz. 14.00-19.00.

W programie utwory m.in. Eugeniusza Bodo, Jana Kiepury, Mieczysława Fogga, Hanki Ordonówny, Kabaretu Starszych Panów, Marka Grechuty, Wojciecha Młynarskiego oraz autorskie utwory o miłości.

Na scenie wystąpi zespół Arete w składzie: Jerzy Struk – śpiew, kompozycja piosenek, Marta Duchant – śpiew, Agnieszka Kargulewicz – skrzypce i aranżacja, Michał Baranowski – pianino.

Szczegóły: