Koncert Wielkanocny Orkiestry „Amadeus”: oferta dla grup senioralnych

Grafika artykułu: na zdjęciu muzyk Marcin Kozioł, mężczyzna opiera się o ceglaną ścianę, w dłoniach trzyma gitarę, ubrany w białą koszulę i kamizelkę, zdjęcie jest czarnobiałe.
Marcin Kozioł, Fot. Piotr Kłosowski, Kamil Babka, Jacek Mójta

Orkiestra Kameralna Polskiego Radia „Amadeus” zaprasza na koncert Wielkanocny, który odbędzie się 2 kwietnia o godz. 18.00 w Auli Uniwersyteckiej. Wydarzenie jest biletowane.

W kwietniu ponownie będzie okazja do wzięcia udziału w koncercie Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia „Amadeus” pod batutą Anny Duczmal-Mróz. Tuż przed świętami wielkanocnymi będzie można zobaczyć i usłyszeć znakomitego gitarzystę, laureata wielu nagród muzycznych — Marcina Kozioła. Solista ten występował już z Orkiestrą w 2018 roku. Tym razem uczestnicy koncertu będą mogli usłyszeć gitarzystę w utworze napisanym specjalnie na tę okazję przez wybitnego kompozytora — Piotra Mossa.

Koncert odbędzie się w niedzielę, 2 kwietnia o godz. 18.00 w Auli Uniwersyteckiej przy ul. Wieniawskiego 1.

Więcej informacji

Bilety dla grup senioralnych:

Dla grup senioralnych organizatorzy przewidzieli specjalną pulę biletów w cenie 10 zł od osoby. Rezerwacja biletów: (w godz. 9.00-15.00), Aleksandra Klińska, tel. 61 851 66 86/87, office@amadeus.pl, na hasło „Centrum Inicjatyw Senioralnych”. Rezerwując bilety, należy podać nazwę grupy oraz ilość biletów. Odbiór biletów możliwy będzie w Centrum Informacji Kulturalnej przy ul. Ratajczaka 44. Rezerwacje grupowe przyjmowane będą do czwartku, 30 marca do godz. 15.00.

Bilety indywidualne:

Bilety można nabyć:

  • stacjonarnie: Centrum Informacji Kulturalnej (ul. Ratajczaka 44) lub Kasa Auli UAM (kasa czynna 30-31 marca w godz. 16.00-19.00 oraz w dniu koncertu, tel. 693 811 611 – w godzinach otwarcia kasy),
  • elektronicznie: poprzez stronę internetową bilety24.pl.

Ceny biletów: 60 zł, 50 zł, 40 zł (w zależności od miejsca).

Szczegóły: