Koncert „Wizytówki” w Domu Kultury „Na Skarpie”

Grafika artykułu: plakat informacyjny, w centrum zdjęcie mężczyzny w garniturze, ma czerwony krawat, wyciąga przed siebie rękę, trzyma białą wizytówkę, na której znajduje się linia bicia serca oraz klucz wiolinowy, poniżej, na zielonym tle napis: "Koncert wizytówki" oraz szczegółowe informacje o wydarzeniu.

Dom Kultury „Na Skarpie” zaprasza wszystkich chętnych seniorów i seniorki do skorzystania z oferty swoich zajęć oraz do udziału w różnych wydarzeniach. 28 kwietnia odbędzie się wyjątkowy koncert, w którym artyści spróbują opowiedzieć o sobie piosenką. Wydarzenie jest bezpłatne.

Papierowa wizytówka „mówi” o człowieku to, jak się nazywa, gdzie pracuje, w czym się specjalizuje. A co może powiedzieć piosenka o swoim wykonawcy? Wszystko, co tylko wykonawca zechce przekazać odbiorcy. Koncert „Wizytówki” to wyjątkowe spotkanie z utworami, które zostały wybrane samodzielnie przez wokalistów Skarpowej „Śpiewalni”. Podczas koncertu słuchacze obok zapożyczonych piosenek usłyszą także utwory w pełni autorskie, napisane przez samych wykonawców.

Koncert „Wizytówki” odbędzie się 28 kwietnia w godz. 18.00-19.30 w Domu Kultury „Na Skarpie” na osiedlu Piastowskim 104. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Szczegóły: