Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Koncert z okazji 10-lecia Chóru Kameralnego Akademii Muzycznej

20.4.2023

Grafika artykułu: plakat informacyjny, na czarno-białym tle pomarańczowe napisy: "koncert z okazji jubileuszu 10-lecia działalności", poniżej duża pomarańczowa 10, po prawej stronie na białym kwadracie czarny napis: "Chóru Kameralnego Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu.

W sobotę, 22 kwietnia o godz. 17.00 w Auli Nova Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu odbędzie się koncert z okazji 10-lecia działalności Chóru Kameralnego Akademii Muzycznej. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

W programie koncertu znajdą się prawykonania specjalnie napisanych na tę okazję kompozycji autorstwa pedagogów i absolwentów uczelni: Andrzeja Bielerzewskiego, Katarzyny Danel, Marka Raczyńskiego i Katarzyny Stroińskiej-Sierant.

Ponadto chór wykona kompozycje, którymi wygrywał najważniejsze konkursy oraz ponadczasowe utwory z repertuaru Wojciecha Młynarskiego w opracowaniu Jacka Skowrońskiego.

Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu zaprasza do wspólnego świętowania jubileuszu zespołu, który od dziesięciu lat łączy studentów różnych specjalności poznańskiej Akademii Muzycznej.

Szczegóły: