Konkurs fotograficzny EKSPLOZJA’89

Plakat przedstawia informację o konkursie fotograficznym. Na plakacie u góry 5 zdjęć, obrazujących życie w PRLu, m.in. mięso na kartki, kasety magnetofonowe, stare samochody. Na dole plakatu 4 zdjęcie ukazujące aktualne życie, m.in. komputery, telefony, wieżowce.Fundacja Reflexion z portalem Flexi.pl zaprasza seniorki i seniorów do wzięcia udziału w konkursie EKSPLOZJA’89. Zadaniem jest przesyłanie fotografii wraz z opisem swoich doświadczeń zawodowych i prywatnych z 35 lat.

Konkurs skierowany jest do dzisiejszego Pokolenia X, czyli osób 50+, które chcą podzielić się wspomnieniami, osiągnięciami zawodowymi i osobistymi doświadczeniami. Poprzez dzielenie się historiami z młodości i doświadczeniami kolejnych lat, uczestnicy konkursu mają szansę pokazać, jak te wydarzenia wpłynęły na ich życie, kształtując postawy, energię, ścieżkę zawodową i przyszłość.

Harmonogram konkursu:

  • Zamknięcie listy zgłoszeń – 27 maja 2024 r.
  • Weryfikacja zgłoszeń przez Jury – 28 oraz 29 maja 2024 r.
  • Ogłoszenie Zwycięzców – 3 czerwca 2024 r.

Zadaniem konkursowym jest przesyłanie fotografii wraz z opisem swoich doświadczeń zawodowych i prywatnych z 35 lat. Jury oceni prace pod względem spójności, kreatywności, związku z tematem i estetyki. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz kontaktowy na stronie: flexi.pl/kontakt oraz bezpośrednio na adres e-mailowy: kontakt@flexi.pl. Do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Szczegóły: