Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Kwiecień na orbicie – wydarzenia w ODK „Orbita”

20.4.2023

Grafika artykułu: plakat informacyjny, na zielonym tle zielony napis "biżuteria zero waste warsztaty z okazji dnia ziemi", w prawym górnym rogu zdjęcie ręcznie wykonanej wyplatanej biżuterii, w lewym dolnym rogu zdjęcie prowadzącej warsztaty, patrzy na wprost, szeroko się uśmiecha, we włosach ma wplecioną ozdobę.

Osiedlowy Dom Kultury „Orbita” ma w swojej ofercie wiele ciekawych wydarzeń. W kwietniu odbędą się jeszcze warsztaty z okazji Dnia Ziemi, spotkanie z tłumaczem literatury anglojęzycznej oraz koncert patriotyczny.

Harmonogram najbliższych wydarzeń:

22 kwietnia, w godz. 10.00-12.00

Warsztaty z okazji Dnia Ziemi. Podczas spotkania chętne osoby będą mogły wykonać niepowtarzalną biżuterię z nieużywanych już rajstop. Warsztaty „Biżuteria z rajstop” poprowadzi Dorota Chojnacka, miłośniczka natury zachęcająca do twórczego upcyklingu. Koszt udziału to 30 zł. Obowiązują zapisy pod numerem tel. 61 630 33 28 lub mailowo: odkorbita@psmwinogrady.pl.

28 kwietnia, godz. 18:00

Spotkanie z Adrianem Napieralskim, tłumaczem literatury anglojęzycznej. Jak wygląda praca tłumacza „od kuchni”? Czy tłumacz to rzemieślnik, czy też artysta? Na te i wiele innych pytań będzie można poznać odpowiedź podczas spotkania. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wejściówki do odbioru w Biurze ODK „Orbita”.

29 kwietnia, godz. 16:00

Koncert patriotyczny z okazji Święta 3 Maja — występ zespołu Biały Kwiat pod kierunkiem Bogusława Szymańskiego. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Szczegóły:

  • Kontakt: Osiedlowy Dom Kultury „Orbita”, os. Kosmonautów (paw.118), tel. 61 630 33 28 | ODK Orbita: Facebook