Lato w Parku - bezpłatne wydarzenia w Starym Browarze

W programie Lata w Parku Starego Browaru znalazło się sporo ciekawych projekcji filmowych. Można dołączyć także do treningów sportowych, zajęć jogi i zwiedzania z przewodnikiem. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne.

Kino Plenerowe

Seanse odbywają się w środy o godz. 21.00 (lipiec i sierpień) w Parku Starego Browaru, obok Dziedzińca. W razie niepogody seanse będą przeniesione na Szachownicę.

PROGRAM:

Oprowadzania z przewodnikiem

W każdą wakacyjną sobotę, od 3 lipca do końca sierpnia, o godz. 10.00 i 12.00 centrum zaprasza na oprowadzania z miejskim przewodnikiem. To okazja, żeby odkryć nieznane zakamarki Browaru i ciekawostki na temat jego historii. Zapisy: w punkcie informacyjnym w Pasażu lub telefonicznie (tel. 61 667 14 00).

Zajęcia sportowe w Parku

We wtorki o godz. 18.00 instruktorzy tutejszej siłowni Harder prowadzą otwarte sesje jogi, przyjazne także dla początkujących adeptów sztuki. Czwartki (zajęcia również o godz. 18.00) poświęcone są intensywniejszym aktywnością w ramach treningów funkcjonalnych - także pod okiem profesjonalnych instruktorów. Uczestnicy zajęć ćwiczą w bezpiecznym dystansie od innych. W razie niepogody zajęcia odbędą się w klubie Harder (w takim przypadku obowiązują zapisy, informacje - na stronie wydarzenia na facebooku).