Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Grafika artykułu:  plakat informacyjny, w centrum na fioletowym tle napis: "Noc w Palmiarni. 14 lipca 2023 r., 20:00-2:00 (kasa do godz. 1:00)", wokół geometryczne figury w różnych odcieniach zieleni i fioletu, na niektórych znajdują się ikony roślin i dwóch bębnów, a w prawym górnym rogu ikona księżyca.

Druga w tym roku Noc w Palmiarni odbędzie się 14 lipca. Będzie to nie tylko okazja do nocnej wędrówki wśród bogactwa roślinności, ale także muzyczna, pełna emocji podróż, w którą zabierze gości energetyczny zespół Drum Work.

Zespół Drum Work to podróż od surowych brzmień afrykańskiego buszu po nowoczesne imprezowe rytmy europejskich metropolii. To zespół zapalonych perkusistów grających jednocześnie na balafonach, perkusji, djembe, basowych bębnach dunun, senegalskich sabarach oraz gadającym bębnie tama. Występ pełen będzie transu, rytmu i zapomnienia się w ferii barw, dźwięków i pozytywnych emocji. Koncert będzie trwać od godz. 20.30 do godz. 22.30.

Noc w Palmiarni odbędzie się 14 lipca w godz. 20.00-2.00. Kasa czynna będzie do godz. 1.00. W godz. 5.00-22.00 będą otwarte wszystkie bramy Parku im. Wilsona, od godz. 22.00 otwarte będzie tylko wejście od ul. Matejki. Wstęp na wydarzenie w cenie biletu do Palmiarni: normalny – 16 zł, ulgowy – 12 zł. Bilety będzie można nabyć tradycyjnie w dniu wydarzenia bezpośrednio przed wejściem w kasie lub online poprzez stronę internetową Tobilet.pl.

Uwaga!

Warto zabrać ze sobą latarkę, aby móc w pełni korzystać z nocnych atrakcji.

Szczegóły: