Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Lipcowa Gazeta Senior jest już dostępna!

22.6.2022

Grafika artykułu: Zrzut pierwszej strony lipcowej Gazety Senior. Na górze szaro-czerwony tytuł miesięcznika, pod nim tytuły wybranych artykułów, w tle zdjęcie modelki Hanny Piekarskiej.Sezon urlopowy można uznać za otwarty. W lipcowym wydaniu „Gazety Senior” m.in. dodatek „Wakacje Seniora”. Wycieczki i wczasy na senioralną kieszeń oraz dobra książka i film na letnie wieczory.

A co jeszcze w numerze?

Wiek emerytalny i waloryzacja emerytur 2023

Inflacja nadwyręża portfel seniora, więc trudno nawet w wakacje uciec od tematów finansowych. gazeta porusza kwestię waloryzacji emerytur w 2023 roku i prezentuje pierwszą prognozę ich wysokości. Odpowiada tez na pytanie, czy wiek emerytalny zostanie podniesiony?

Hanna Piekarska modelka, aktorka, blogerka

Emerytura to najpiękniejszy okres w życiu Hanny Piekarskiej. Piękna, energiczna, stylowa – jak ona to robi gazeta poleca rozmowę z cyklu „Portrety Pasji” zaprzyjaźnionego portalu Flexi.pl.

Na sportowo

Letnia aura sprzyja aktywności seniorów na świeżym powietrzu. We Wrocławiu odbędą się Mistrzostwa w Nordic Walking. W Świnoujściu dziewięćdziesięciolatkowie dali popis na korcie, czemu przyglądał się Andrzej Wiśniewski.

I wiele innych ciekawych tematów. Gorąco polecamy!

Elektroniczne wydanie gazety znaleźć można tutaj:

Więcej informacji znaleźć można na stronie Gazety Senior.

Kolejny numer Gazety Senior ukaże się 3 sierpnia.