Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Lipcowy „Senioralny Poznań” już jest!

04.7.2021

Grafika przedstawia pierwszą stronę gazety. U góry - duży czerwono-czarny napis "Senioralny Poznań". Pod nim - artykuł „Samotność w czasach pandemii" oraz zdjęcie podopiecznych i wolontariuszy Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Ukazał się lipcowy numer miesięcznika informacyjnego skierowanego do poznańskich seniorek i seniorów. „Senioralny Poznań” wydawany jest przez Wydawnictwo Miejskie Posnania we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz Miejską Radą Seniorów – w wersji papierowej i elektronicznej.

Lipcowy „Senioralny Poznań” pisze o Stowarzyszeniu mali bracia Ubogich, które od lat działa na rzecz osób starszych i samotnych, stronie internetowej Miejskiej Rady Seniorów w Poznaniu oraz nowej usłudze NFZ – Teleplatformie Pierwszego Kontaktu, dzięki której uzyskać można pomoc medyczna wieczorem, w weekendy i święta. W tym wydaniu wywiad z Włodzimierze Łęckim, byłym wojewodą poznański, senator V kadencji, a prywatnie krajoznawcą. 

Na łamach Tytki Seniora szczegółowe informacje na temat ponownego otwarcia Centrum Inicjatyw Senioralnych. Tytka nie zawiedzie też tych, którzy poszukują ciekawych inspiracji na letnie dni. Zbiera też informacje na temat bezpłatne rehabilitacji pocovidowej oraz dedykowane osobom starszym.

Sprawdźcie, jak bardzo senioralny jest Poznań!

Gazeta dostępna jest m.in. przed wejściem do Centrum Inicjatyw Senioralnych przy ul. Mielżyńskiego 24 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00).

Lista punktów dystrybucji gazety:

Lipcowe wydanie gazety w wersji elektronicznej dostępne jest tutaj: