Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Listopad w Teatrze Wielkim: bilety w specjalnej cenie

18.10.2021
Na zdjęciu tancerze baletowi na scenie. Mężczyzna w rozkroku, jedną ręka podpiera ciało, druga rękę ma uniesiona do góry. W tle stoi kobieta, za nią widać krzesło i stół. 
Ślady – Drzewiecki, Wesołowski, Przybyłowicz, Bondara. Fot. a archiwum Teatru Wielkiego w Poznaniu.

Teatr Wielki zaprasza na wydarzenia muzyczne w listopadzie. Na hasło „Listopad” można zakupić bilety w promocyjnej cenie. 

Program wydarzeń:

7 listopada, godz. 18.00, Aula AUM

Madame Butterfly – wykonanie koncertowe

Operowy wyciskacz łez. Miłosna historia wszech czasów upajająca aromatem kwitnącej wiśni i rozdzierającą serce opowieścią o porzuconej kobiecie. Wreszcie – aby otrząsnąć się z nadmiaru egzaltacji – wymarzona partii wszystkich sopranistek. Jednym słowem: Madame Butterfly!

Bilety na hasło „Listopad” w cenie 40 zł.

14 listopada, godz. 18.00 oraz 15 listopada, godz. 19.00, Aula Artis

Carmen. Toujours la mort 

To spektakl-instalacja, w którym główna bohaterka, wychodząc z podobnego przeświadczenia, przeistacza się w najsłynniejszą, ikoniczną kobietę kultury europejskiej. Jej metamorfoza jest aktem niemalże rytualnym, performansem przywracającym życiu godność, a umieraniu zadowalający sens.

Bilety na hasło „Listopad” w cenie 30 zł .

24 i 25 listopada, godz. 11.00 i 19.00, Aula Artis

Ślady. Drzewiecki, Wesołowski, Przybyłowicz, Bondara – wieczór baletowy

Cztery wybitne osobowości związane z poznańskim zespołem baletowym, cztery różnorodne prace choreograficzne powstałe w odmiennych czasach, jedna postać: Conrad Drzewiecki, bez którego współczesny taniec polski by nie istniał.

Bilety na hasło „Listopad” w cenie 30 zł.

Kontakt i szczegóły: