Lutowa Gazeta Senior jest już dostępna!
Lutowe wydanie otwiera rozmowa z Andrzejem Wiśniewskim, redaktorem rubryki kulturalnej Gazety Senior. Miesięcznik prezentuje jego wokalne oblicze, a pretekstem ku temu jest jego udział w 4. edycji programu The Voice Senior.
Nie zabraknie finansowych tematów, m.in. aktualnych informacji dotyczących marcowej waloryzacji i obowiązkowego zestawienia kwot czy aktualności na temat ulg, w tym ulg na leki, które pochłaniają zawsze sporą część senioralnego budżetu.
Andrzej Wasilewski pisze o zmieniających się potrzebach i oczekiwaniach seniorów. W Gazecie można znaleźć również relację z IV Kongresu Ogólnopolskiej Federacji Rad Seniorów.
Miesięcznik porusza też temat przemocy wobec osób starszych oraz prezentuje nowe narzędzie do przeciwdziałania jej.
W rubryce psychologia dr Jadwiga Kwiek wyjaśnia, skąd się bierze nadwrażliwość emocjonalna, a Klaudia Latosik i Olga Żukowicz radzą, co zrobić, jeśli mężczyzna nie ma ochoty na seks.
Elektroniczne wydanie gazety znaleźć można tutaj:
Więcej informacji znaleźć można na stronie Gazety Senior.
Kolejny numer Gazety Senior ukaże się 1 marca.