Marcowe spotkania w Stowarzyszeniu Flandria

Uwaga

Artykuł ma charakter ARCHIWALNY i jego treść może nie być aktualna. Opublikowano go w dniu 28-02-2013.

Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy „FLANDRIA” zaprasza na spotkania Klubu Aktywni 50+ w ramach sekcji edukacyjnej (obejmującej m.in. zajęcia z j. angielskiego, treningi pamięci), rekreacyjnej czy integracyjnej.

Ponadto wszystkich mieszkańców Poznania, ze szczególnym uwzględnieniem osób w wieku 50+, "Flandria" zachęca do udziału w spotkaniach z cyklu „W zdrowym ciele- Eko duch” związanych z szeroko rozumianym zdrowiem: warsztaty psychologiczne, sesje i wykłady dotyczące zdrowia fizycznego, różne formy aktywności fizycznej, badania profilaktyczne i konsultacje ze specjalistami różnych dziedzin.

Wszystkie spotkania odbędą się w siedzibie Stowarzyszenia "Flandria" przy ul. Zacisze 4. Zapisy pod numerem telefonu 664 999 886 lub w siedzibie SWP „Flandria”.

PROGRAM WARSZTATÓW I WYDARZEŃ- MARZEC

17.00-18.00 „W ZDROWYM CIELE-EKO DUCH”- ZDROWY SEN - prawie jedną trzecią naszego życia przesypiamy, sen jest niezbędny do zachowania zdrowia; uczestnicy spotkania będą mogli usłyszeć jak zadbać o to, żeby nasz sen był zdrowy, jak i na czym powinniśmy spać i jakie mogą być skutki złego snu. Koszt: 5 zł/ os.

17.00-18.00 „W ZDROWYM CIELE-EKO DUCH”- TRENING TECHNIK RELAKSACJI - okazja do poznania sposobów na produktywny i skuteczny odpoczynek, walkę z napięciem i stresem oraz poprawę samopoczucia. Koszt: 5 zł/ os.

Polecamy!