Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Eurocafe

Eurocafe to miejsce, w którym seniorzy są mile widziani, życzliwie przyjmowani, a oferta przygotowana jest z uwzględnieniem zgłaszanych przez nich potrzeb. W dwóch kawiarniach (Pasaż Rondo i Galeria MM) seniorzy mogą zobaczyć występy kabaretów, solistów Teatru Muzycznego oraz artystów ze Studium Muzycznego przy Konserwatorium Muzycznym w Poznaniu. W ofercie również wystawy i degustacje. Bilety na koncerty i wydarzenia można kupić w korzystnej cenie, a dla gości przygotowywany jest drobny poczęstunek.

Oba lokale pozbawione są barier architektonicznych: do kawiarni Eurocafe w Pasażu Rondo można dostać się windą, Eurocafe w Galerii MM ulokowana jest na parterze.

Stała oferta:

W kawiarniach odbywają się wydarzenia kulturalne – m.in. koncerty. Istnieje możliwość bezpłatnego rezerwowania stolika. 50% rabatu dla seniorów na kawę przy zakupie porcji ciasta (powyżej 100 gram) w – oferta obowiązuje w czwartki, można z niej skorzystać w obu lokalizacjach.

  • Szczegóły | Kontakt: Eurocafe w Galerii MM, ul. Św. Marcin 24 – tel. 502 302 680, Eurocafe w Pasażu Rondo, ul. Zamenhofa 133, tel. 61 874 22 90;