Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Logotyp Hotelu HP Park

Hotel HP Park znajduje się w malowniczej części Poznania przy jeziorze Malta. Można w nim liczyć na miłą atmosferę i profesjonalną obsługę. W hotelu istnieje możliwość zorganizowania rodzinnych uroczystości. Wyjątkowa lokalizacja gwarantuje, że każde przyjęcie będzie wyjątkowe. Szef kuchni Bistro PARK Restaurant tworzy wyjątkowe menu na każdą okazję, komponując wykwintne potrawy na bazie doskonałych, świeżych produktów.

Hotel pozbawiony jest barier architektonicznych, posiada miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych (bez opłat), windę, pokój z udogodnieniami dla osoby niepełnosprawnej.

Stała oferta:

  • promocyjna oferta dla par powyżej 50. roku życia: obowiązuje od piątku do niedzieli, noclegi w pokoju typu Superior z łóżkiem od strony jeziora Malta, voucher do Bistro PARK Restaurant na kwotę 150 zł, kupony rabatowe na bilety wstępu do Term Maltańskich, bezpłatne korzystanie z rowerów (w sezonie letnim) i kijków nordic walking, śniadania w formie bufetu w Bistro PARK Restaurant, bezpłatny Internet i parking (ceny promocyjne: 400 zł za jedną dobę dla dwóch osób lub 650 zł za dwie doby dla dwóch osób);
  • rodzinne obiady weekendowe – kuchnie świata i regionalne

Szczegóły | Kontakt: ul. abpa A.Baraniaka 77, tel. 61 874 11 00, więcej;