Miejsce Przyjazne Seniorom

Logo: Miejsce Przyjazne Seniorom

 

 

 

 

Macie odwagę stanąć oko w oko z wymagającymi i znającymi swoją wartość seniorami? Weźcie udział w akcji "Miejsce Przyjazne Seniorom" i pokażcie na co Was stać! Głównym celem akcji jest promowanie miejsc działających na terenie Poznania takich jak kawiarnie, sklepy, instytucje kulturalne, użyteczności publicznej i inne, odpowiadające na potrzeby starszych mieszkańców poprzez oferowanie atrakcyjnych produktów i usług, stosowanie zniżek czy dostosowanie swojej architektury.

Zachęcamy do zgłaszania miejsc spełniających powyższe warunki, które po wizytacji specjalnie utworzonej komisji otrzymają certyfikat "Miejsca przyjaznego seniorom".

Aby wziąć udział w akcji i ubiegać się o certyfikat należy zapoznać się z regulaminem (DOCX, 24,4 KB) oraz wypełnić wniosek (DOCX, 1,53 MB) i złożyć jego orygniał w Centrum Inicjatyw Senioralnych.

Publikujemy również formularz oceny (DOCX, 1,53 MB), który wypełnia komisja konkursowa podczas rozpatrywania wniosku podmiotu ubiegającego się o certyfikat. Podmiot ubiegający się o przyznanie certyfikatu powinien przestawić rekomendacje seniorów (wzór rekomendacji (DOCX, 1,53 MB).

Idea i regulamin akcji Miejsce Przyjazne Seniorom, a także znak graficzny stanowiący podstawę identyfikacji opracowane zostały w ramach przedsięwzięcia "Senioralni".

Akcja została objęta honorowym patronatem Prezydenta Miasta Poznania.

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń!

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych (PDF, 302 KB).

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych (DOCX, 16,6 KB).