Miejska aplikacja z komunikatami dla seniorów

Na grafice smartwatch oraz dwa smartfony z zainstalowaną aplikacją - na ich ekranach wyświetlają się przykładowe powiadomienia i funkcje aplikacji. W prawym górnym rogu - logo aplikacji.

W aplikacji Smart City Poznań pojawiła się nowa kategoria powiadomień - „seniorzy”. To komunikaty dotyczące inicjatyw i wydarzeń dla seniorów przygotowywane przez Centrum Inicjatyw Senioralnych.

Dzięki zainstalowaniu bezpłatnej aplikacji w swoim telefonie w każdy poniedziałek otrzymasz powiadomienie o dostępnym wsparciu w mieście czy projektach, programach i wydarzeniach dedykowanych najstarszym mieszkańcom Poznania.

Poza kategorią „seniorzy” możęsz też otrzymywać powiadomienia z innych kategorii: „alarmy”, „bezpieczeństwo”, „awarie”, „osiedla”, „powietrze” oraz „transport”.

Uwaga!

W zależności od potrzeb, to Ty decydujesz, jakiego rodzaju komunikaty chcesz otrzymywać. Wystarczy kliknąć na wybraną kategorię na górnym pasku, a pozostałe kategorie, które Cię nie interesują, możesz odkliknąć.

Smart City Poznań umożliwia też zgłaszanie spraw, którymi powinny zająć się służby miejskie. Aplikacja pozwala również na udział w ankietach i sondażach, tworzonych przez jednostki miejskie oraz rady osiedli. Dzięki aplikacji możesz też w szybki sposób - dwoma kliknięciami - skontaktować się z Infolinią Miasta - Poznań Kontakt, dostępną od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-20.00.

W większości przypadków aplikacja nie wymaga podawania szczegółowych danych osobowych - do rejestracji i swobodnego użytkowania wystarczy adres mailowy. Jest też bardzo prosta w obsłudze, a jej instalacja zajmuje kilka minut. Aplikacja została przygotowana na dwa systemy iOS i Android.

Pobierz aplikację (kliknij w ikonę):

Google Play 

AppStore  

Poniżej znajdziesz też instrukcję, która krok po kroku pokaże Ci, jak zainstalować aplikację na swoim telefonie:

W razie problemów z instalacją aplikacji możesz skorzystać ze pomocy Telefonu Porad Cyfrowych, działającego przy Centrum Inicjatyw Senioralnych od poniedziałku do środy w godz. 10.00-14.00, pod numerem tel.: 603 489 205.

Więcej na temat aplikacji:

SMART CITY POZNAŃ

Bądź na bieżąco - zainstaluj aplikację Smart City Poznań!