Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Monolog Krystyny Jandy – bilety dla seniorek i seniorów w cenie 10 zł

15.12.2022

Grafika artykułu: W centrum duży, czerwony napis "My way", za nim czarno białe zdjęcie Krystyny Jandy stojącej na tle widowni teatralnej, wokół zdjęcia szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz logotypy jego organizatorów i partnerów.Prezydent Miasta Poznania zaprasza na kolejne wydarzenie kulturalne skierowane do seniorek i seniorów. Tym razem będzie to najnowszy monolog Krystyny Jandy „My way”, który aktorka zaprezentuje w Auli Artis 22 grudnia. Bilety w cenie 10 zł dostępne są w Kinie Muza – mogą je zakupić posiadacze Poznańskiej Złotej Karty. 

„My Way” to wieczór przygotowany przez Krystynę Jandę z okazji jej 70. urodzin. Opowieść o jej wczesnych latach, początkach kariery, przyjaciołach, budowie Teatru Polonia i Och -Teatru. Wspomnienia i aktualności opracowane zostały w formie monologu scenicznego.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 22 grudnia o godz. 16.30 w Auli Artis (ul. Kutrzeby 10). Bilety w cenie 10 zł seniorki i seniorzy mogą zakupić w kasie Kina Muza (św. Marcin 30). Żeby dokonać zakupu, należy okazać Poznańską Złotą Kartę (Kartę Seniora). Obowiązuje limit czterech biletów na osobę, do każdego biletu należy okazać Kartę Seniora (oferta jest ważna tylko stacjonarnie).

Dodatkowo, poza ofertą dla seniorów, dostępne są również bilety w sprzedaży online (ceny od 99 zł):

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Poznań, Estrada Poznańska i Concordia Print.

Więcej informacji na temat Poznańskiej Złotej Karty: