Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Można ocenić PBO

02.1.2024
Grafika artykułu: na jasnym tle napisy informacyjne. Z lewej strony graficzne przedstawienie ludzkiej twarzy oraz poznańskiego ratusza.
Fot. UMP

Które zasady Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego są oceniane pozytywnie? Co mieszkanki i mieszkańcy myślą o poszczególnych etapach PBO? Jakie zmiany można wprowadzić w przyszłym roku? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań ma dać prowadzona właśnie ewaluacja.

Chociaż głosowanie i ogłoszenie wyników PBO24 już za nami, pozostaje jeszcze równie ważny element – ocena tegorocznej edycji akcji. W ramach tego etapu pracownicy Urzędu Miasta Poznania chcą poznać opinie mieszkańców na temat budżetu obywatelskiego. Każdy chętny może wziąć udział w ankiecie. Wystarczy kliknąć w link:

PBO Ewaluacja 2024

Kwestionariusz składa się z 18 pytań zamkniętych, jednego otwartego oraz 11 pośrednich. Opinie na temat PBO można przesyłać do 14 stycznia 2024 r. Aby ankieta została poprawnie zarejestrowana w systemie, należy odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz kliknąć przycisk wyślij.

Na podstawie udzielonych odpowiedzi wydane zostaną rekomendacje zmian w kolejnej edycji PBO. Wyniki ewaluacji upublicznione będą w serwisie PBO24 do 31 stycznia.

Źródło: poznan.pl