Niku Bowling

Niku Bowling

ul. Piątkowska 200, tel. 61 826 33 66

Fragment zgłoszenia konkursowego:

 „Niku Bowling to miejsce przystosowane dla seniorów. Mieści się na poziomie zerowym bez konieczności pokonywania wzniesień. Trzy pierwsze tory przystosowane są dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Niku Bowling to również miejsce, w którym można zjeść coś ciepłego i wypić kawę czy herbatę”.

Uzasadnienie:

Niku Bowling to w pełni zautomatyzowana kręgielnia oraz restauracja i coctail bar. Integracja w Niku Bowling to doskonała forma rekreacji i zabawy dostępna dla każdego, niezależnie od wieku. Daje wiele radości oraz łączy zasady zdrowego współzawodnictwa z doskonałą zabawą. Instruktorzy fachowo pomagają stawiać pierwsze kroki początkującym – uczą techniki rzutów i wyjaśnią zasady gry. Podczas gry można też skorzystać z usług restauracji. Niku Bowling zapewnia zniżki dla osób po 50. roku życia i starszych. Do Niku Bowling można bardzo łatwo dojechać zarówno autobusem jak i tramwajem. Kręgielnia znajduje się na jednym poziomie. Dodatkowo istnieje możliwość podniesienia dodatkowych barierek umożliwiających/ ułatwiających grę. W klubie panuje serdeczna i miła atmosfera. Instruktorzy są otwarci na pytania seniorów. Niku Bowling aktywnie współpracuje z Centrum Inicjatyw Senioralnych, bierze udział w kampanii SeniorWFormie. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.nikubowling.pl

Stała oferta:

Jedna gra dla jednej osoby 8 zł. (od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-17.00) oraz jedna gra dla jednej osoby 9 zł. (od soboty do niedzieli w godz. 10.00-17.00).