Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Nowa strona internetowa Centrum Inicjatyw Senioralnych

23.4.2021

Zachęcamy do korzystania ze strony internetowej CIS w nowej odsłonie. Odświeżona strona jest prosta w obsłudze i bardzo czytelna, tak żeby w łatwy sposób odnaleźć informacje na temat oferty dedykowanej poznańskim seniorkom i seniorom. 

Na stronie dostępne są aktualności oraz stała oferta podzielona w ramach zakładek tematycznych (m.in. Edukacja, Nowe technologie, Sport i turystyka, Kultura, Kluby seniora, Zdrowie, Wsparcie i opieka, Bezpieczeństwo, Wolontariat). Kalendarz przypomni o zbliżających się wydarzeniach, które mogą Państwa zainteresować. W zakładce „Pakiet Poznań Viva Senior” dostępne są aktualne informacje na temat bezpłatnych usług dedykowanych osobom starszym (m.in. Poznańska Złota Karta, Złota Rączka dla Seniora, Taksówka dla Seniora, Miejska Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego, Mobilna Pielęgnacja Paznokci). Na stronie odnaleźć można również aktualne i archiwalne wydania miesięcznika „Senioralny Poznań”. Chwalimy się też naszymi projektami, zainicjowanymi z myślą o Państwu, tymi zrealizowanymi i trwającymi obecnie. Tych z Państwa, którzy jeszcze tego nie zrobili, zachęcamy też do zapisania się do naszego newslettera przez nową stronę, dzięki czemu raz w tygodniu można otrzymywać od nas pakiet najważniejszych informacji. 

Strona nadal dostępna jest pod adresem: www.centrumis.pl.

W razie wątpliwości czy problemów z poruszenim się po nowej stronie – można skorzystać z Telefonu Porad Cyfrowych działającego przy CIS od poniedziałku do środy w godz. 10.00-14.00: tel. 603 489 205. 

Mamy nadzieję, że nowa strona spełni Państwa oczekiwania. Zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami – zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, bo przede wszystkim chcemy, aby nowa strona dobrze służyła poznańskim seniorkom i seniorom. 

Kontakt: tel: 61 847 21 11, 61 842 35 09 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00), e-mail: centrum@centrumis.pl;

Zespół Centrum Inicjatyw Senioralnych