NZOZ Promedica

NZOZ PROMEDICA

ul. Mickiewicza 31, tel. 61 662 73 13

Fragment zgłoszenia konkursowego:

"Nasza firma świadczy usługi z zakresu laryngologii i protetyki słuchu od 1999r. W poradni zajmujemy się dokładną diagnostyką schorzeń laryngologicznych oraz dopasowaniem pomocy słuchowych. Obsługujemy pacjentów kompleksowo i profesjonalnie. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze wykonujemy badania diagnozujące rodzaj niedosłuchu, a także zapewniamy profesjonalne dopasowanie aparatów słuchowych, ich czyszczenie, regulacje, serwis oraz pomoc w pozyskaniu możliwych dofinansowań (NFZ, PFRON). W swojej ofercie mamy urządzenia kilku przodujących na rynku producentów, stąd też pacjent ma możłiwość wyboru najlepszego rozwiązania dla siebie. Dostępne są także urządzenia wspomagające słyszenie (systemy FM, akcesoria przekazujące dźwięki z TV, radia, komputera), profesjonale ochronniki słuchu, wkładki antyhałasowe, antywodne oraz środki czystości do aparatów słuchowych." 

Uzasadnienie:

NZOZ Promedica znajduje się na I piętrze, istnieje możliwość skorzystania z platformy dla osób niepełnosprawnych, do której wejście znajduje się od ulicy Sienkiewicza. 
W budynku przyjmują również inni lekarze specjaliści. Promedica współpracuje z laryngologiem, dlatego też proponowana jest specjalistyczna usługa medyczna i audioprotetyczna, nieodpłatnie przeprowadzane są badania w kabinie audiometrycznej: audiometria totalna, mowy i próba SISI oraz konsultacja z protetykiem słuchu. 

W chwili, gdy zaistnieje potrzeba protezowania aparatem słuchowym zostaną udzielone kompetentne informacje o możliwości najlepszego rozwiązania, czy pozyskania refundacji z NFZ, PFRON. Poza tym otrzymacie Państwo instruktaż dotyczący obsługi aparatu słuchowego, istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu, by przed zakupem przekonać się o jego efektywności i sprawdzić użytkowanie. 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://promedica31.pl/

Stała oferta:

Otrzymacie Państwo kupony rabatowe na baterie do aparatów słuchowych oraz rabaty: 10% zniżki na baterie do aparatów słuchowych i na aparaty słuchowe zakupione bez refundacji NFZ, 20% zniżki na akcesoria do aparatu słuchowego. Dodatkowo osoby po 60 roku życia mogą liczyć na nieodpłatną opiekę akustyczną do aparatu słuchowego zakupionego w NZOZ Promedica i darmowe czyszczenie aparatów słuchowych.