Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Zespół

Zespół Centrum Inicjatyw Senioralnych

Wojciech Bauer
Wojciech Bauer
Dyrektor
wojciech.bauer@centrumis.pl
Izabela Błażejewska
Izabela Błażejewska
Specjalistka ds. organizacyjnych
izabela.blazejewska@centrumis.pl
Aleksandra Gracjasz
Aleksandra Gracjasz
Specjalistka ds. informacji i promocji
aleksandra.gracjasz@centrumis.pl
Patrycja Jakubiak
Patrycja Jakubiak
Specjalistka ds. komunikacji i integracji społeczności senioralnej
patrycja.jakubiak@centrumis.pl
Magdalena Kowalska
Magdalena Kowalska
Specjalistka ds. realizacji projektów
magdalena.kowalska@centrumis.pl
Zuzanna Macko
Zuzanna Macko
Specjalistka ds. współpracy
zuzanna.macko@centrumis.pl
Anna Szwak
Anna Szwak
Specjalistka ds. wolontariatu i współpracy
anna.szwak@centrumis.pl
Nina Woderska
Nina Woderska
Specjalistka ds. komunikacji i nowych technologii
nina.woderska@centrumis.pl