Czym jest Punkt Informacji 60+?

Punkt Informacji 60+

Naszym marzeniem było stworzyć takie miejsce, do którego może przyjść każdy zainteresowany tym, co dzieje się w mieście na rzecz osób dojrzałych i starszych. Wiemy, jak cenny może być kontakt bezpośredni, dlatego czekamy na Państwa w Centrum na ul. Mielżyńskiego 24. Zapraszamy jednak również do odwiedzania Punktu Informacji 60+ na naszej stronie, do zapisania się do newslettera i śledzenia lokalnych mediów. 

 

Działania

 Aktualizujemy bazę danych organizacji pozarządowych, klubów seniora, instytucji i innych inicjatyw przeznaczonych tej grupie społecznej. Chcemy wiedzieć jak najwięcej i chcemy przekazywać informacje rzetelne i sprawdzone. Wiemy, dokąd pójść, by nauczyć się obsługi komputera, gdzie udać się po wsparcie socjalne, kto organizuje tańce, wyjście do kina, czy spacer z kijkami.

Chcemy pokazać Państwu, że nasze miasto jest dla Was otwarte, że jeśli tylko obudzą Państwo w sobie chęć działania, to znajdzie się na pewno wiele inicjatyw godnych polecenia i udziału. Do tej pory oferta ta była rozproszona. Centrum Inicjatyw Senioralnych istnieje też po to, by gromadzić pomysły w jednym miejscu, promować je i ułatwiać Państwu dostęp do nich..

Zapraszamy!