Od solisty do kameralisty – pianista o wielu twarzach
14.3.2025
Akademia Muzyczna w Poznaniu serdecznie zaprasza na koncert rozpoczynający IV Konferencję Artystyczno-Naukowego Koła Pianistów, pt. Od solisty do kameralisty – pianista o wielu twarzach.
Koncert:
- 16 marca, godz. 19.00
- Aula Stuligrosza
- wstęp wolny
W trakcie koncertu wystąpią: Marek Wicenciak, Andrzej Wiśniewski, Joanna Sługocka, Michał Sitarek, Sylwia Orzechowska, Maurycy Kłos. Artyści wykonają utwory F. Chopina, L. van Beethovena, I. J. Paderewskiego. Słowo o muzyce przedstawia Małgorzata Machowska i Mateusz Gołaszewski.
Szczegóły:
- Kontakt: Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, ul. Święty Marcin 87, tel. 61 856 89 00 | Akademia Muzyczna: strona internetowa | Akademia Muzyczna: Facebook