Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Od solisty do kameralisty – pianista o wielu twarzach

14.3.2025

Plakat przedstawia kobietę w długicz ciemnych włosach grająca na fortepianie. Plakat zawiera dane informacyjne o wydarzeniu. Akademia Muzyczna w Poznaniu serdecznie zaprasza na koncert rozpoczynający IV Konferencję Artystyczno-Naukowego Koła Pianistów, pt. Od solisty do kameralisty – pianista o wielu twarzach.

Koncert: 

  • 16 marca, godz. 19.00
  • Aula Stuligrosza
  • wstęp wolny

W trakcie koncertu wystąpią: Marek Wicenciak, Andrzej Wiśniewski, Joanna Sługocka, Michał Sitarek, Sylwia Orzechowska, Maurycy Kłos. Artyści wykonają utwory F. Chopina, L. van Beethovena, I. J. Paderewskiego. Słowo o muzyce przedstawia Małgorzata Machowska i Mateusz Gołaszewski.

Szczegóły: