Odkryj nocne życie w Palmiarni Poznańskiej

Grafika artykułu: plakat informacyjny, w centrum na granatowym tle biały napis: "Noc w Palmiarni. 28 kwietnia 2023 r., 20:00-2:00 (kasa do godz. 1:00)", wokół geometryczne figury w różnych odcieniach zieleni i granatu, na niektórych znajdują się ikony roślin, w lewym dolnym rogu ikona gitary, a w prawym górnym rogu ikona księżyca.

Egzotyczne rośliny w głębokim mroku i nastrojowa gitarowa muzyka dodająca klimatu. Palmiarnia Poznańska zaprasza na pierwszą w tym roku Noc w Palmiarni, która odbędzie się w piątek, 28 kwietnia.

Nocne wydarzenie będzie okazją do podziwiania ekspozycji roślin w wyjątkowej atmosferze, a także do zanurzenia się w intrygujące gitarowe rytmy flamenco czy samby. Nocne wędrówki w Palmiarni dają możliwość podziwiania piękna natury różnych stref klimatycznych w zupełnie innej odsłonie niż na co dzień. Dodatkowo kwietniowej eksploracji będzie towarzyszyć koncert gitarowy. W pawilonie III wystąpi Marcin K. Jany, gitarzysta, absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, który rozpocznie swoje występy o godz. 20.30, 21.15 oraz 22.00. W repertuarze artysty oprócz flamenco będzie można znaleźć również autorskie kompozycje czy improwizacje z orientalnymi nutami.

Noc w Palmiarni odbędzie się 28 kwietnia w godz. 20.00-2.00. Kasa czynna będzie do godz. 1.00. Wstęp na wydarzenie w cenie biletu do Palmiarni: normalny – 16 zł, ulgowy – 12 zł. Bilety będzie można nabyć tradycyjnie w dniu wydarzenia bezpośrednio przed wejściem w kasie lub online poprzez stronę internetową Tobilet.pl.

Uwaga!

Warto zabrać ze sobą latarkę, aby móc w pełni korzystać z nocnych atrakcji.

Szczegóły: