Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Ósemki w lutym: program wydarzeń w Teatrze Ósmego Dnia

25.1.2023

W lutym Teatr Ósmego Dnia zaprasza m.in. na spektakl o relacjach osób uchodźczych, które próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Odbędzie się także spotkanie na temat możliwości, jakie dają nowe technologie w  ramach cyklu „Debaty o przyszłości”. Bilety dla seniorów na wszystkie wydarzenia w cenie 10 zł.

Grafika artykułu: Na szarym tle szare profile ludzkie, na każdym z nich czarne i czerwone pole zakrywające oczy i usta - ma przypominać cyfrę osiem. Po prawej stronie, wzdłuż krótkiego brzegu grafiki szary napis: "Teatr Ósmego Dnia". 

Wydarzenia w lutym:

11 lutego, godz. 19.00

„Try walking in my shoes”, Kolektyw Analog

Spektakl o relacjach osób uchodźczych, które próbują odnaleźć się w nowej sytuacji, w innym kraju, kulturze, społeczeństwie i biurokracji.

24 lutego, godz. 19.00

Spotkanie pt. „Czy technologia nas wyzwoli?” w ramach cyklu „Debaty o przyszłości”

Dyskusja wokół książki: „W Pełni Zautomatyzowany Luksusowy Komunizm. Manifest”. Autor, Aaron Bastani, zarysowuje wizję świata, w którym panują równość, dobrobyt i kreatywność. Twierdzi, że jego podstawy już są – jeśli tylko zechcemy je dostrzec. Między innymi dzięki technologiom i współczesnym możliwościom w zakresie organizacji wytwórczości nie musimy już myśleć o niedoborach w dziedzinie pracy, energii, zasobów, zdrowia i żywienia. Czy jednak ta wizja nie jest zbyt optymistyczna?

Uwaga!

Bilety dla seniorów w cenie 10 zł.

Szczegóły: