Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Palmiarnia pełna… delfinów!

27.10.2021

Przez cały listopad Grafika promująca wystawę "Delfiny słodkowodne i morświny". W centrum, na białym tle czarny napis - tytuł wystawy, po prawej i lewej stronie widać fragmenty ciała delfina. Na dole logotypy organizatorów wystawy. w Palmiarni Poznańskiej nadal dostępna będzie wystawa „Delfiny słodkowodne i morświny. Najbardziej zagrożone walenie świata”.

Gatunki delfinów słodkowodnych oraz morświnów zaprezentowane zostały tu w postaci makiet w skali 1:1. Wystawa dostępna jest w godzinach otwarcia Palmiarni, a koszt udziału w cenie biletu wstępu. W pawilonach Palmiarni dostępna jest również ścieżka zwiedzania dla dzieci, zawierająca krótkie, zwięzłe opisy każdego z prezentowanych gatunków. Dodatkowo do 5 listopada w Pawilonie III prezentowane będą zdjęcia wyróżnione w konkursie „Oko na Palmiarnię w 110. urodziny!”.

Palmiarnia czynna jest od wtorku do niedzieli w godz. 9.00-17.00 (kasa do godz. 16.00), w poniedziałki Palmiarnia jest zamknięta dla zwiedzających (1 listopada – zamknięte, 11 listopada – otwarte). Bilety: 12/8 zł, w każdy wtorek osoby w wieku 60+ mogą zakupić bilet w cenie 4 zł.