Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Grafika artykułu: w centrum na tle kwiecistej łąki rysunek dziewczyny, ma na sobie zieloną bluzę i białe spodenki w zielone kwiatki, ręce zgięte w łokciach unosi w górę, w lewym górnym rogu logotyp Centrum Inicjatyw Lokalnych.

Stowarzyszenie Zielona Grupa zaprasza wszystkich chętnych do wspólnej aktywności na świeżym powietrzu. 23 maja odbędzie się kolejny piknik w Ogrodzie Sąsiedzkim, podczas którego będzie można wziąć udział w zajęciach zumby. Wstęp wolny.

Wydarzenie odbędzie się 23 maja w godz. 17.00-19.00 (początek zajęć z zumby o godz. 17.30) w Ogrodzie Sąsiedzkim przy ul. Jaworowej 66 (przy punkcie LOTTO).

Organizatorzy zapewniają poczęstunek i miłe towarzystwo. Nie zabraknie także prac ogrodowych i zajęć zumby na świeżym powietrzu. Taneczne zajęcia będą kontynuowane w formie darmowych spotkań. Więcej informacji będzie można uzyskać podczas pikniku.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu Sąsiedzkie Centrum Inicjatyw Lokalnych — Dom Sąsiedzki. Projekt dofinansowany z budżetu miasta Poznania.

Szczegóły: