Plenerowe Pałacowe – pokazy filmowe na Dziedzińcu Zamkowym

Grafika artykułu: W centrum duży, rozłożony parasol, na nim pomarańczowo-biały napis "Plenerowe Pałacowe 2023", nad parasolem rozgwieżdżone niebo, pod parasolem, na jasnoróżowym polu szczegółowe informacje o projekcjach filmowych oraz logotypy organizatorów cyklu filmowego. To już ostatnia okazja, aby nadrobić klasyki z ostatniego roku lub przypomnieć sobie najważniejsze tytuły w pięknych okolicznościach Dziedzińca Zamkowego. W poniedziałek, wtorek i środę o godz. 21.30 będzie można obejrzeć najważniejsze produkcje ostatniego sezonu filmowego.

Program na wrzesień:

11 września, godz. 21.30 – „Holy Spider”, reż. Ali Abbasi, 116 min

Historia seryjnego mordercy, który w Iranie w 2000 roku zabijał pracownice seksualne pod pretekstem oczyszczania miasta.

12 sierpnia, godz. 21.30 – „C’mon C’mon”, reż. Mike Mills, 110 min

Dziennikarz radiowy wyrusza wraz ze swoim siostrzeńcem w podróż przez kraj.

13 sierpnia, godz. 21.30 – „Maskarada”, reż. Nicolas Bedos, 134 min

Adrien i Margot nawiązują namiętny romans i fantazjując o wspólnej przyszłości, wymyślają perfidny plan, który zmieni życie czwórki osób.

Pokazy odbywają się na Dziedzińcu Zamkowym — wejście od al. Niepodległości, obok klubów Hades i Dubliner. Bilety w cenie 16 zł (miejsca nienumerowane), na miejscu będzie możliwość zakupu napojów.

Szczegóły: