Podróże na emeryturze

Podróże na emeryturze

ul. Ratajczaka 26/3 tel.  609 200 378 oraz 61 671 34 34

Fragment zgłoszenia konkursowego:

„Biuro podróży PODRÓŻE NA EMERYTURZE zajmuje się organizacją wycieczek i pobytów wypoczynkowych dla szerokiego grona klientów przy czym w szczególności skupiamy się na ofertach dla seniorów proponując im wyjazdy do najbardziej atrakcyjnych miejsc w kraju. Perełką w naszej ofercie są propozycje wyjazdów łączących pokolenia pod hasłem: "BABCIU ! DZIADKU ! JEDŹMY RAZEM !"

Uzasadnienie:

Biuro podróży znajduje się w centrum miasta, w niedalekiej odległości od przystanku tramwajowego, do wejścia należy wejść po kilku stopniach.
Podróże na emeryturze posiada bogaty wybór spędzania wypoczynku na terenie kraju, poza propozycjami w katalogu zarówno klient indywidualny jak i grupowy otrzyma propozycję interesujących go wyjazdów. Pasja i doświadczenie pracowników pomogą dobrać ofertę nie tylko wypoczynkową, ale również leczniczą. Każda oferta dostosowana jest do osób starszych, tak, aby spędzany czas był czasem odpoczynku i relaksu. Tempo wycieczek i czas wolny dostosowane są do możliwości zdrowotnych i zainteresowań osób starszych. Poza tym biuro podróży bardzo dużą wagę przywiązuje do relacji międzypokoleniowych, dlatego też w swojej ofercie proponuje wakacje z wnukami.

Więcej na stronie internetowej: https://podrozenaemeryturze.pl/

Stała oferta:

Biuro podróży Podróże na emeryturze proponuje wycieczki dostosowane do potrzeb osób starszych.