Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Pokaz Królików Rasowych w Poznańskiej Palmiarni

31.5.2023

Grafika artykułu: plakat informacyjny, na niebieskim tle szkic sylwetki dwóch królików, powyżej napis: "Poznańska Palmiarnia, Pokaz królików rasowych, 3-4 czerwca 2023 r.", w narożnikach czerwona i dwie żółte kolorowe plamy, na dole plakatu na białym pasku szczegółowe informacje o wydarzeniu.

Poznańska Palmiarnia zaprasza na weekend w towarzystwie zwierząt. W dniach 3-4 czerwca odbędzie się Pokaz Królików Rasowych, który organizowany jest przez Wielkopolski Związek Hodowców Królików Rasowych i Drobnego Inwentarza.

Podczas dwóch dni wydarzenia siedmiu wystawców zaprezentuje kilkadziesiąt królików. Będzie można dowiedzieć się więcej na temat prezentowanych ras, będą też porady dotyczące opieki i pielęgnacji tych niezwykle ciekawych zwierząt. Wśród prezentowanych królików znajdą się przedstawiciele kilku ras w tym m.in. Królik Podpalany, Holenderski, Belgijski Olbrzym Żółty, Kalifornijski czy Burgundzki.

Pokaz odbędzie się w dniach 3-4 czerwca w godz. 9.00-18.00 (ostatnie wejście o godz. 17.00). Wstęp w cenie biletu do Palmiarni: normalny 16 zł, ulgowy 12 zł.

Szczegóły: