Poradnia

Jednym z zadań realizowanych przez Centrum Inicjatyw Senioralnych jest prowadzenie poradnictwa i rzecznictwa seniorów i ich rodzin. W związku z tym, ale i ze szczerej chęci wyjścia naprzeciw Państwa potrzebom, uruchomiliśmy przy Centrum poradnictwo psychologiczne, prawne oraz informację ekonomiczną. Mamy przekonanie, że Państwa ważne sprawy powinny być traktowane i rozpatrywane z szacunkiem i troską, dlatego staramy się współpracować z kompetentnymi osobami, które spełnią Państwa oczekiwania. Zaprosiliśmy do udzialania porad wolontariuszy, którzy czerpią radość i satysfakcję z dzielenia się z Państwem swoją wiedzą. 

Poradnictwo funkcjonuje na zasadzie pierwszej pomocy psychologicznej i prawnej oraz informacji z zakresu zarządzania własnymi finansami i pojęć ekonomicznych. Zależy nam, żeby dać Państwu możliwość uporządkowania problemu, zyskania wiedzy i planu dalszego działania. Wierzymy, że nawet najbardziej złożone sprawy zyskują na jasności i prostocie, kiedy można o nich porozmawiać z odpowiednio przygotowanym doradcą.

Cieszymy się, że tak licznie korzystają Państwo z naszej poradni.

Dokładnych informacji o projekcie chętnie udzielimy Państwu telefonicznie (61 847 21 11) lub osobiście w siedzibie Centrum na ul. Mielżynskiego 24.

Zapraszamy serdecznie!