Poznań Kontakt: Informacja dla seniorów

Na Infolinii Poznań Kontakt (tel. 61 646 33 44) zmieniona została zapowiedź głosowa, aby usprawnić i przyspieszyć oczekiwanie na połączenie. Aby połączyć się z Informacją dla Seniora, po dodzwonieniu się na infolinię należy na klawiaturze wybrać cyfrę 4.

Konsultanci Poznań Kontakt udzielają m.in. informacji na temat aktualnych usług w ramach Pakietu Poznań Viva Senior (Poznańskie Pudełko Życia, Poznańska Złota Karta, Książka dla Seniora, Złota Raczka dla Seniora, Taksówka dla Seniora, Miejska Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego, Mobilna Pielęgnacja Paznokci u Stóp Seniora, Mycie Okien w Domu Seniora, Sprzątanie Nagrobków Bliskich oraz Transport Seniorów na Terenie Miejskich Cmentarzy).

Infolinia Poznań Kontakt działa od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-20.00.

Pracownicy Poznań Kontakt udzielają również informacji miejskich w języku ukraińskim. Usługa, podobnie jak w języku polskim, obejmuje zagadnienia dotyczące życia w naszym mieście. Poznań Kontakt to pierwsza w Polsce infolinia miejska udzielająca informacji dla obywateli Ukrainy w ich ojczystym języku. To m.in. pomoc społeczności ukraińskiej w załatwieniu spraw urzędowych i nie tylko. Udzielane są informacje z różnych zakresów, w tym również dla seniorów. Żeby połączyć się z informacją w języku ukraińskim, należy wybrać cyfrę 6 (po zyskaniu połączenia z Poznań Kontakt).

Szczegółowe informacje: Biuro Poznań Kontakt tel. 61 646 33 44.