Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Poznańska Akademia Wolontariatu – spotkania w czerwcu

31.5.2023

Grafika artykułu: W centrum w niebieskiej, okrągłej ramce czarny napis: "Poznańska Akademia Wolontariatu", po lewej i prawej stronie okrągłej ramki niebieskie figury geometryczne . W lewym, górnym rogu logotyp Stowarzyszenia CREO, na dole logotyp Miasta Poznania oraz projektu "Po Mocni". Stowarzyszenie CREO zachęca do udziału w szkoleniach dla wolontariuszek i wolontariuszy. Spotkania odbywają się w formule online oraz stacjonarnie, a udział w nich jest bezpłatny. Obowiązują jednak zapisy.

Harmonogram najbliższych spotkań:

Warsztaty przygotowujące do wspierania osób starszych

  • 5 czerwca, godz. 16.00-19.00
  • prowadzenie: Nina Woderska, Agata Walczak
  • warsztaty stacjonarne, ul. Kochanowskiego 8a/2

Zajęcia składać się będą z dwóch części (teoretycznej i praktycznej), których elementy będą się uzupełniać oraz stworzą szeroką perspektywę umożliwiającą świadomą i obopólnie satysfakcjonującą współpracę z i na rzecz osób starszych.

Warsztat — NGO w obiektywie

  • 27 czerwca, godz. 16.00-19.00
  • prowadzenie: Martyna Badura
  • warsztaty stacjonarne, ul. Kochanowskiego 8a/2

Warsztaty przybliżające możliwości tworzenia ciekawych relacji z wydarzeń organizowanych przez NGO. Uczestnicy dowiedzą się, jak dobrze wykorzystywać kamerę, aparat, a nawet własny telefon do dokumentowania działań, by potem zgromadzone materiały były zarówno wykorzystywane do sprawozdawczości, jak i jako doskonały materiał promujący bieżące działania NGO.

Jak zapisać się na warsztaty?

Zapisy na warsztaty odbywają się poprzez internetowe formularze zgłoszeniowe:

Zgłoszenia można również dokonać mailowo, wysyłając wiadomość na adres: info@wolontariat.poznan.pl lub telefonicznie pod numerem tel. 690 251 119.

Więcej informacji: