Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Prozdrowotny Klub Seniora przy Fundacji ORCHidea

21.4.2022

Plakat promujący wydarzenie: Na górze zdjęcie pary seniorów siedzących na krzesłach pod drzewem na tle zachodzącego słońca, poniżej, na różowym tle szczegółowe informacje na temat oferty klubu, na dole, na białym pasku informacja o finansowaniu oraz logotyp Fundacji Orchidea i Miasta Poznań. Aktywność klubu ukierunkowana jest na działania prozdrowotne. Oprócz zapewnienia podopiecznym kreatywnego spędzania wolnego czasu podczas różnorodnych zajęć arteterapeutycznych Fundacja koncertuje się również na specjalistycznej pomocy.

W ofercie klubu m.in. zajęcia i konsultacje z psychologiem, fizjoterapeutą, choreoterapia, arteterapia oraz zajęcia komputerowe. Osoby zajmujące się prowadzeniem zajęć i konsultacji posiadają wymagane kwalifikacje, a także wieloletnie doświadczenie w pracy m.in. z seniorami. We wszystkich zajęciach mogą uczestniczyć osoby wcześniej zgłaszające swoją obecność.

Udział w zajęciach w ramach projektu Prozdrowotny Klub Seniora jest nieodpłatny.

Szczegóły i kontakt: tel. 601 493 705, fundacjaorchidea@poczta.fm.

Prozdrowotny Klub Seniora to projekt finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania. Jest realizowany od kwietnia do grudnia 2022 roku.