Razem w formie

Razem w formie

Miejsce odbywania się zajęć, tel.  500 055 056, mail: monika@razemwformie.pl

Fragment zgłoszenia konkursowego:

„Razem w formie, to miejsce, które oferuje szeroko rozumiany zdrowy i godny styl życia osób dojrzałych (seniorów). Oferujemy uczestnictwo w zajęciach o charakterze prozdrowotnym ukierunkowanych na specyficzne potrzeby i możliwości osób dojrzałych (m.in. prozdrowotna gimnastyka w wodzie, zajęcia taneczne, gimnastyka prozdrowotna, itp.). Podczas naszych zajęć wytwarza się wspaniała atmosfera integracji, którą przenosimy na grunt prywatny, spotykając się regularnie po zajęciach gimnastyki w wodzie na kawie i herbacie (oferowanej przez organizatora). Organizujemy pogadanki.”

Uzasadnienie:

Razem w formie oferuje zajęcia sportowe w trzech siedzibach, które znajdują się w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej. W Fabryce formy oraz pływalni Miejskiej Atlantis nie ma barier architektonicznych, zaś w Centrum 'garbary 64" należy wejść po schodach. 
Firma oferuje zajęcia na sali: gimnastyka, taniec, a także gimnastykę w wodzie. Poziom trudności wykonywanych ćwiczeń dostosowany jest do sprawności i możliwości fizycznych osób dojrzałych, dodatkowo jest mała liczebność grup, co pozwala na indywidualne podejście instruktorki do osób ćwiczących. Wyjątkowa atmosfera panuje zarówno podczas zajęć, ale również  po nich odbywają się miłe spotkania przy kawie, herbacie, poza tym cyklicznie orgaznizowane są wyjścia do kawiarni czy potańcówki. Raz w roku orgaznizowane są również wyjazdy integracyjne nad morzem.


Stała oferta:

Fabryka formy – Galeria Posnania, ul. Pleszewska 1
Zajęcia:
- Gimnastyka w wodzie (45 minut), sauna oraz kąpiel perełkowa (30 minut) – po zajęciach darmowa kawa i herbata
zajęcia odbywają się we wtorki o godz. 9:00 i 11:00 oraz czwartki o godz. 9:00
Koszt 16 zł za 1 zajęcia w wodzie – cena przy zakupie karnetu;
Koszt karnetu dwumiesięcznego (8 wejść): 128zł
Wejście jednorazowe w kwocie: 20 zł.
Pierwsze zajęcia 5 zł.

Pływalnia Miejska Atlantis – Os. Stefana Batorego 101:
Zajęcia:
- Zumba Gold: zajęcia odbywają się w środy 10:00 (60 minut)
- Gimnastyka prozdrowotna: zajęcia odbywają się w środy: 11:00-11:45
Koszt zumby: 100 zł za 8 zajęć, karnet ważny 3 miesiące
Koszty gimnastyki: 32 zł za 4 zajęcia, karnet ważny 1 miesiąc
Wejście jednorazowe w kwocie: 15zł.
Pierwsze zajęcia 5 zł.

Centrum „Garbary 64”, ul. Garbary 64:
Zajęcia:
- Nirvana Fitness® to system, który poprzez serię funkcjonalnych, wzmacniających ćwiczeń z zakresu pilatesu i jogi uczy jak prawidłowo oddychać, powoduje spowolnienie i pogłębienie wzorca oddechowego (oddychanie przeponowe z wydłużonych oddechem), który zastępuje dotychczasowe nieprawidłowe płytkie oddychanie. Relaksacyjny rytm muzyki, w który wplecione są dźwięki mis tybetańskich nadają oddechowi płynność. Wszystko to wspierają fale Theta, które w trakcie całego procesu, mają bezpośredni wpływ na ośrodki relaksacyjne w naszym mózgu. Dzięki tym ćwiczeniom osiąga się stan głębokiego relaksu. 
Zajęcia odbywają się w poniedziałki godz.18.30-19.15
Koszt karnetu 80 zł. za 4wejścia
Wejście jednorazowe: 25 zł.
Pierwsze zajęcia 5 zł.