1

Rodzinne spotkanie na wystawie „Dźwięki wokół Cybiny”

Plakat spotkania rodzinnego przy wystawie "Dźwięki wokół Cybiny": trzy fotografie przedstawiające wystawę, na dole na białym tle czarne napisy informujące o wydarzeniu oraz ikona informująca, że spotkanie będzie realizowane w audiodeksrypcją.Poznańskie Centrum Dziedzictwa zaprasza do udziału w rodzinnym spotkaniu na wystawie „Dźwięki wokół Cybiny” w Galerii Śluza. Wydarzenie odbędzie się 24 października o godz. 11.00. 

Podczas spotkania uczestnicy będą mogli wsłuchać się w szum wody, rechot żab, ale również dźwięk dzwonów czy turkot przejeżdżającego pociągu. Nie zabraknie zabaw z dźwiękami – muzykowania, hałasowania i uważnego słuchania.

Spotkanie dostępne będzie również dla osób z dysfunkcją wzroku i odbędzie się w formie audiodeskrypcji. Organizatorzy zapewnią wsparcie asystentów dla osób z niepełnosprawnością wzroku.  Chętni do udziału w wydarzeniu są proszeni o zgłoszenie takiej potrzeby podczas zapisu na wydarzenie.

Zapisy:

  • Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
  • Obowiązują zapisy drogą mailową na adres: ekspozycja@pcd.poznan.pl lub telefoniczną: 61 647 7634. Liczba uczestniczek(-ków) jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Oprowadzanie odbędzie się w przestrzeniach Galerii Śluza. Na poziom -1 prowadzą schody, nie ma windy. Osoby biorące udział w wydarzeniu mają obowiązek dostosować się do aktualnych wymogów epidemicznych.

Kontakt i szczegóły: