Rusza sezon na Lodowisku Chwiałka

Grafika artykułu: Zdjęcie przedstawia grupę ludzi jeżdżących na łyżwach.
Fot. UMP

Po raz pierwszy w tym sezonie fani jazdy na łyżwach będą mogli poślizgać się na obiekcie przy ul. ojca Mariana Żelazka – będzie to już w sobotę, 1 października. Na razie Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają chętnych z własnymi łyżwami. 

Podobnie jak w poprzednich latach na początku jesieni Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji będą udostępniały lodowisko na ślizgawki w weekendy. Bliżej zimy w grafiku lodowiska pojawi się więcej godzin dla publiczności także w dni powszednie. Po zakończeniu niezbędnych prac powróci także możliwość wypożyczenia łyżew. Pomimo remontu na Chwiałce cały czas będzie można wypożyczać kaski oraz misie do nauki jazdy na łyżwach.

Ceny biletów na ślizgawki na razie pozostają takie same, jak w poprzednim sezonie. 45-minutowa tercja to koszt 13 zł (bilet ulgowy) i 15 zł (bilet normalny). Osoby, które zakupią bilet na dwie tercje, mogą liczyć na promocję: 22 zł (bilet ulgowy) i 25 zł (bilet normalny). Przed wizytą na Lodowisku Chwiałka trzeba koniecznie sprawdzić godziny dostępności obiektu dla publiczności na stronie internetowej obiektu. Jest on bowiem bazą treningową dla wielkopolskich klubów sportowych oraz szkół i studentów AWF-u. Odbywają się na nim rozgrywki hokejowe i zawody łyżwiarskie. Sezon na Lodowisku Chwiałka potrwa do wiosny.

Źródło: www.poznan.pl