Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Ruszył Konkurs Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 2023!

23.2.2023

Grafika artykułu:  Po lewej stronie, na białym tle niebieski napis: "Ruszył Konkurs Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 2023!", nad i pod nim logotypy partnerów konkursu, po prawej stronie zdjęcie śmiejącej się dziewczyny, ma uniesione ręce i koszulę w kolorowe paski, wokół jej twarzy konfetti. Ruszyła dziewiąta edycja Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara. Po raz kolejny wielkopolskie organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne mogą starać się o dofinansowanie swoich pomysłów na społeczne działania. Tegoroczna pula środków to ponad 570 tys. zł.

O dofinansowanie mogą starać się młode organizacje pozarządowe (działające maksymalnie 5 lat) oraz grupy nieformalne w imieniu własnym lub we współpracy z patronem (organizacją pozarządową). Maksymalna wartość mikrodotacji w tym roku to 7 tys. zł.

Konkursowe wsparcie corocznie dociera do mniejszych lub większych miejscowości, w całej Wielkopolsce. Konkurs kładzie ogromny nacisk na zaangażowanie różnych grup społecznych w sprawy swojego regionu, zachęcenie ich do wyjścia z domu, integrację i współpracę w grupie.

Oferty można składać za pośrednictwem generatora dostępnego po zalogowaniu na stronie www.pisop.org.pl do 30 marca 2023 roku, do godz. 12.00.

Dodatkowych informacji na temat konkursu od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-15.00, udzielają:

Szczegółowe informacje na temat konkursu:

Spotkanie informacyjne

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie mogą wziąć w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 2 marca w godz. 14.00-16.00 w siedzibie Stowarzyszenia Centrum PISOP (ul. Chwaliszewo 75). Żeby wziąć w nim udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy:

Konkurs Mikrodotacji współfinansowany jest ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.