Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Scena Robocza nad Maltą

05.12.2022

Grudniowe spektakle ze swojego repertuaru Scena Robocza pokaże w Galerii Malta, wstęp na wydarzenia na podstawie bezpłatnych wejściówek. 

Grafika artykułu: Zdjęcie wykonane podczas spektaklu "Św. pępek świata", na pierwszym planie żółte balony, na drugim - aktorka w białej sukni, siedzi na scenie, za białą, przezroczystą zasłoną, wokół niej czerwone i niebieskie balony. 
„Św. pępek świata”, Scena Robocza, fot. Marek Zakrzewski.

Wejściówki można rezerwować pod adresem: biuro@scenarobocza.pl, przed wejściem dostępna będzie pula wejściówek, jednak ilość miejsc jest ograniczona. Spektakle będzie można zobaczyć na I piętrze galerii.

Harmonogram spektakli:

10-11 grudnia, godz. 19.00 – „Dla nas nie zabraknie krzeseł”

Twórcy to artyści, wśród których znajdują się także osoby z niepełnosprawnościami. Chcą zwrócić uwagę, że każdy wykluczony ma swój własny głos.

16 grdunia, godz. 19.00 – „Św. pępek świata”

Każdy albo prawie każdy mężczyzna wie, że po całym dniu noszenia odzieży, w środku pępka można spodziewać się małego kłębuszka, który powstaje w wyniku tarcia włókien odzieży oraz włosów na skórze. Czy Bóg też jest mężczyzną? Czy mógłby mieć w pępku kłębuszek wielkości gniazdka albo wielkości człowieka

Szczegółowe informacje: