Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Logotyp Razem w formieRazem w formie oferuje zajęcia sportowe w siedzibach, które znajdują się w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej. W Fabryce formy oraz pływalni Miejskiej Atlantis nie ma barier architektonicznych. Firma oferuje zajęcia na sali: gimnastyka, taniec, a także gimnastykę w wodzie.

Poziom trudności wykonywanych ćwiczeń dostosowany jest do sprawności i możliwości fizycznych osób dojrzałych, dodatkowo jest mała liczebność grup, co pozwala na indywidualne podejście instruktorki do osób ćwiczących. Wyjątkowa atmosfera panuje zarówno podczas zajęć, ale również po nich odbywają się miłe spotkania przy kawie, herbacie, poza tym cyklicznie organizowane są wyjścia do kawiarni czy potańcówki, raz w roku – wyjazdy integracyjne nad morze.

Stała oferta:

  • Fabryka Formy – Galeria Posnania, ul. Pleszewska 1

W ofercie: gimnastyka w wodzie (45 minut), sauna oraz kąpiel perełkowa (15 minut) – zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 9.00 i 10.00. Koszt udziału: 25 zł za zajęcia w wodzie (przy zakupie karnetu, koszt karnetu obejmującego 4 wejścia: 100 zł), wejście jednorazowe – 35 zł. Kontakt i szczegóły: tel. 500 055 056, 

  • Sala fitness – Pływalnia miejska Atlantis, os. Batorego 101

W ofercie: gimnastyka prozdrowotna (zajęcia odbywają się w poniedziałki o godz. 12.30), zajęcia taneczne (odbywają się w poniedziałki o godz. 13.30). Koszt udziału: 15 zł za zajęcia (przy zakupie karnetu, koszt karnetu obejmującego 4 wejścia: 60 zł), wejście jednorazowe – 20 zł. Kontakt i szczegóły: 601 283 794.

Szczegóły: