Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

„Senioralni. Poznań” 2021 – zgłoszenia do programu

22.7.2021

Logotyp "Senioralni. Poznań".

Zapraszamy do współtworzenia kolejnej edycji cyklu wydarzeń „Senioralni. Poznań”!

Jubileuszowa 10. edycja “Senioralnych” była dopasowana do możliwości, jakie dała nam rzeczywistość. W tym roku także podejmujemy próbę przygotowania jesiennych wydarzeń dla seniorek i seniorów. Wszyscy mamy już doświadczenie w organizowaniu codziennej pracy oraz wydarzeń bardziej wyjątkowych w pandemicznej rzeczywistości. Wiemy, co działa, a co nie, jakie wydarzenia cieszą się dużym zainteresowaniem, a jakie mniejszym.

Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu zachęca uniwersytety trzeciego wieku, miejskie instytucje, organizacje pozarządowe, domy pomocy społecznej i prywatne podmioty do włączenia się w organizację 11. edycji cyklu jesiennych wydarzeń dedykowanych poznańskim seniorkom i seniorom. Rzeczywistość będzie weryfikowała nasze plany, więc na bieżąco będziemy reagować i je modyfikować, układając program tegorocznej edycji „Senioralnych”. Wspólnie sprawmy, aby ta jesień w Poznaniu było również bardzo senioralna!

W tym roku, podobnie jak w zeszłym, skracamy czas trwania “Senioralnych” z miesiąca do dwóch tygodni, wydarzenia w ramach cyklu planujemy w dniach 1-17 października. Zapraszamy do zgłoszenia dwóch wydarzeń – mogą to być zarówno wydarzenia stacjonarne realizowane w reżimie sanitarnym, ale też wydarzenia online. Być może pogoda pozwoli zorganizowanie spotkań na świeżym powietrzu, do czego także zachęcamy. 

Wstępną deklarację udziału należy przesłać na adres mailowy zuzanna.macko@centrumis.pl do 31 lipca. Szczegółowy opis zgłaszanych wydarzeń, uwzględniający informacje o terminie, miejscu, organizatorach i ewentualnych zapisach czy opłatach, należy przesyłać do 7 września.

Szczegółowe informacje:

  • Zuzanna Macko, tel. 61 842 35 09 (w dniach 18-30 lipca – Anna Szwak, anna.szwak@centrumis.pl)