Senioralny Poznań i Tytka Seniora

Logotyp: Senioralny Poznań

„Senioralny Poznań” to miesięcznik informacyjny, skierowany do poznańskich seniorek i seniorów. Wydawany jest przez Wydawnictwo Miejskie Posnania we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz Miejską Radą Seniorów.

W miesięczniku publikowane są informacje na temat usług w ramach pakietu Poznań Viva Senior, inwestycji dedykowanych ososbom w wieku 60+, informator teleadresowy, nowości z Poznańskiego Archiwum Historii Mówionej oraz rozmowy z aktywnymi seniorami (przygotowywane we współpracy z Miejską Radą Seniorów).

W każdym numerze miesięcznika ukazuje się Tytka Seniora - dodatek przygotowywany przez Centrum Inicjatyw Senioralnych, w którym można znaleźć informacje na temat oferty poznańskich instytucji i firm skierowanej do seniorów. Kina, teatry, zajęcia rekreacyjne, opieka medyczna, porady, wycieczki i spacery, zwiedzanie, to tylko część bogatego programu Tytki. W czasie epidemii koronawirusa na łamach Tytki Seniorzy znajdą sporo przydatnych informacji m.in. na temat wsparcia, jakie oferuje miasto.

Numery do pobrania w plikach PDF:

(dzięki pobraniu elektronicznego wydania „Senioralnego Poznania” zyskujesz możliwość wydruku plików lub powiększenia ich rozmiaru, podczas przeglądania na komputerze)

SENIORALNY POZNAŃ: PAŹDZIERNIK 2020

SENIORALNY POZNAŃ: WRZESIEŃ 2020

SENIORALNY POZNAŃ: SIERPIEŃ 2020

SENIORALNY POZNAŃ: LIPIEC 2020

SENIORALNY POZNAŃ: CZERWIEC 2020

SENIORALNY POZNAŃ: MAJ 2020

SENIORALNY POZNAŃ: KWIECIEŃ 2020

SENIORALNY POZNAŃ: MARZEC 2020

SENIORALNY POZNAŃ: LUTY 2020

SENIORALNY POZNAŃ: STYCZEŃ 2020

Szczegółowe informacje na temat „Senioralnego Poznania”

WYDAWNICTWO MIEJSKIE POSNANIA: SENIORALNY POZNAŃ

Uwaga!

Po kilkumiesięcznej przerwie związanej z epidemią redakcja podjęła decyzję o wznowieniu dystrybucji gazety. Obecnie Senioralny Poznań w wersji papierowej dostępny jest w kilkudziesięciu punktach w mieście.

Aktualne miejsca dystrybucji gazety:

SENIORALNY POZNAŃ: DYSTRYBUCJA

Tytka Seniora

Od stycznia 2020 roku Tytka Seniora przeszła przemianę i jest obecnie 4-stronicowym dodatkiem do miesięcznika „Senioralny Poznań”. Dzięki włączeniu Tytki do miesięcznika udało się zwiększyć jej nakład i docierać z informacjami dedykowanymi seniorom szerzej.

Zachęcamy do współpracy w ramach Tytki Seniora oraz dzielenia się swoimi opiniami na jej temat!

Regulamin przekazywania infromacji i materiałów do Tytki Seniora

Kontakt:

Aleksandra Gracjasz, aleksandra.gracjasz@centrumis.pl
tel. 61 847 21 11

Archiwalne wydania Tytki Seniora:

TYTKA SENIORA: GRUDZIEŃ 2019

TYTKA SENIORA: LISTOPAD 2029

TYTKA SENIORA: PAŹDZIERNIK 2019