Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Seniorze, bądź bezpieczny! – konferencja edukacyjna dla osób 60+

21.9.2022

Grafika artykułu: Po lewej stronie para seniorów - wspólnie trzymają laptopa, spoglądają na ekran, mężczyzna nosi czarne okulary. Po prawej stronie, na białym tle tytuł konferencji oraz logotypy jej organizatorów i partnerów. Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu wraz z Polską Platformą Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Poznaniu organizuje konferencję edukacyjna skierowaną do seniorów. Spotkanie odbędzie się 27 września.

W trakcie konferencji swoje wykłady wygłoszą m.in. policjanci na co dzień zajmujący się problematyką oszustw, przedstawiciel Fundacji Santander Bank Polska oraz psycholog społeczny. Na uczestników czekać będą ciepłe i zimne napoje oraz drobne przekąski. Dla każdego uczestnika przygotowany zostanie pamiątkowy upominek. Przedsięwzięcie uświetni specjalny policyjny pokaz, który do samego końca stanowić będzie niespodziankę dla przybyłych.

Udział w konferencji jest bezpłatny i możliwy wyłącznie po zgłoszeniu: tel. 47 771 20 49 (zgłoszenia w godz. 7.30 – 15.30, do 23 września). Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkanie odbędzie się 27 września w godz. 10.00–14.00 w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu przy ulicy Kochanowskiego 2a.

Konferencja realizowana jest w ramach projektu „Seniorze bądź bezpieczny”. Projekt jest integralną częścią ogólnopolskiego programu Fundacji Santander Bank Polska pod nazwą „Haki na Cyberataki” .