"Seniorze, masz wybór"

Nie ma nic złego w spędzaniu czasu wolnego w domu, przy książce i herbacie. Nie ma nic złego w rozwiązywaniu krzyżówek. Nie pozwólmy jednak, by osamotnienie, smutek i monotonia odebrały nam radość życia!

Kiedy przechodzimy na emeryturę warto, abyśmy zaaranżowali swój czas w nowy, ciekawy sposób. Zamienili aktywność zawodową na aktywność społeczną. Przyjaciół z pracy na towarzyszy podróży, spotkań filmowych lub brydżowych. Pustkę grafiku na pełnię dobrego tygodnia, w którym znajdziemy czas na spotkania z rodziną, przyjaciółmi, rozwój zainteresowań i odpoczynek.

Dlatego, Drogi Seniorze/Seniorko, pamiętaj, że

MASZ WYBÓR!

Zapraszamy Cię do Centrum Inicjatyw Senioralnych. Skorzystasz tu z bazy informacji zawartej w Punkcie Informacji, pomożemy Ci zorientować się w programie wydarzeń, wspólnie zaplanujemy Twój wolny czas, wskażemy miejsca, w których znajdziesz nowych znajomych z podobną do Twojej pasją i ciekawością świata.

Spotkaj się z nami! Zapraszamy!

Centrum Inicjatyw Senioralnych

ul. Mielżyńskiego 24
tel. 61 847 21 11 
www.centrumis.pl 
centrum@centrumis.pl 

A teraz poznajcie Bożenę, Olę, Mitę i Zbyszka. Bożena wybrała dla siebie jogę, Ola - zwiedzanie Poznania z przyjaciółmi, Mita - dzielenie się opowieściami przy kawiarnianym stoliku, a Zbyszek - filmy o starym Poznaniu w towarzystwie podobnych jemu miłośników kina. Cała czwórka, zanim odwiedziła nasze Centrum, spędzała czas samotnie, w domu. I nadal lubi czasem zaszyć się pod kocem lub w fotelu, przy kawie i ulubionym serialu. Ale wszyscy oni też wiedzą już, że mają wybór. I chętnie z niego korzystają.   

    
                 Bożena                                                          Mita

     
                 Ola                                                                 Zbyszek 

Zachęcamy do obejrzenia spotów z udziałem Bożeny, Mity, Oli i Zbyszka -OGLĄDAJ